15.12.2016
Wykład Prof. Katsutoshi ARAI (Faculty of Fisheries Sciences, Hokkaido University)

Instytut Oceanografii UG

serdecznie zaprasza na wykład

Prof. Katsutoshi ARAI* (Faculty of Fisheries Sciences, Hokkaido University) pod tytułem

Recent advance of aquaculture-oriented chromosome manipulations: androgenesis and fish cloning; sterility and triploidy of fish

Wykład odbędzie się 15 grudnia (czwartek) o godzinie 12.15

w sali ekspozycyjnej (0A) Instytutu Oceanografii UG przy al. Marszałka Piłsudskiego 46 w Gdyni.

* Profesor Katsutoshi ARAI przebywa na Uniwersytecie Gdańskim w ramach realizacji polsko-japońskiego projektu badawczego (2015-2016), pt: „Chromosome manipulation and its related studies for innovative aquaculture” finansowanego w ramach porozumienia o współpracy naukowej między Polską Akademią Nauk w Warszawie i the Japan Society for the Promotion of Science.

Edytowano: 09.12.2016 o 11:39