25-27.04.2017
Spotkanie realizatorów projektu CO2MARINE

W dniach 25-27 kwietnia br. w Instytucie Oceanografii UG odbędzie się spotkanie realizatorów projektu badawczego „Effects of potential leakage from the sub-seabed CO2 storage site on marine environment at relevant hydrostatic pressure” (akronim CO2MARINE) realizowanego w ramach Polsko-Norweskiego Funduszu Badań Naukowych. Organizatorem spotkania jest zespół wykonawców projektu z Instytutu Oceanografii UG.

Spotkanie poświęcone jest podsumowaniu działań badawczych realizowanych przez polsko-norweskie konsorcjum składające się z pięciu partnerów. Promotorem projektu jest Uniwersytet Gdański, a liderem konsorcjum dr hab. Adam Sokołowski, prof. nadzw. z Zakładu Funkcjonowania Ekosystemów Morskich. Podczas spotkania planowane jest przedstawienie uzyskanych wyników badań oraz sesje i dyskusje plenarne.

Strona internetowa projektu: http://co2marine.ug.edu.pl

Edytowano: 14.04.2017 o 08:34