XVI Sympozjum Młodych Oceanografów

Instytut Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na XVI Sympozjum Młodych Oceanografów, które odbędzie się 24 listopada 2017 r. o godz. 9.15 w Auditorium oceanographorum budynku Instytutu Oceanografii UG w Gdyni, Al. Marszałka Piłsudskiego 46.

PROGRAM XVI Sympozjum Młodych Oceanografów

Sympozjum kierowane jest do młodych pracowników naukowych, doktorantów i studentów, których badania prowadzone w instytutach i uczelniach są ściśle powiązane z morzem.

Kapituła w składzie:

Prof. dr hab. Jerzy Dera

Prof. dr hab. Lucyna Falkowska

Prof. dr hab. Zygmunt Klusek

Prof. dr hab. Adam Krężel

Prof. dr hab. Stanisław Musielak

Prof. dr hab. Anna Szaniawska

Dr hab. Leszek Łęczyński, prof. nadzw.

Uczestnicy sympozjum ubiegać się będą o nagrody imienia prof. Krystyny Wiktorowej, prof. Krzysztofa Korzeniewskiego i prof. Haliny Piekarek-Jankowskiej.

Będzie również nagroda specjalna „Nadzieja Oceanografii” dla studenta bądź grupy studentów ufundowana przez Prorektora ds. Studenckich dr hab. Arnolda Kłonczyńskiego, prof. nadzw.

Edytowano: 16.11.2017 o 13:30