XVI Sympozjum Młodych Oceanografów

Dnia 24 listopada 2017 roku odbyło się XVI Sympozjum Młodych Oceanografów. Zaprezentowano 13 referatów wygłoszonych przez słuchaczy Doktoranckiego Studium Środowiskowego Wydziału Oceanografii i Geografii UG w Gdyni, studentów Oceanografii UG oraz słuchaczy Studium Doktoranckiego przy Instytucie Oceanologii Polskiej Akademii Nauk
w Sopocie.

Kapituła w składzie:

Prof. dr hab. Lucyna Falkowska

Prof.. dr hab. Alicja Kosakowska

Prof. dr hab. Zygmunt Klusek

Prof. dr hab. Adam Krężel

Prof. dr hab. Anna Szaniawska

Dr hab. Leszek Łęczyński prof. nadzw.

przyznała:

Nagrodę im.  prof. Krystyny  Wiktorowej  pani mgr Agnieszce Grajewskiej (e-mail: oceagr@ug.edu.pl) za pracę pt. „Międzypokoleniowy transfer metylortęci z krwią na przykładzie foki szarej (Halichoerus grypus grypus)",

Nagrodę im. prof.  Krzysztofa  Korzeniewskiego panu mgr. Pawłowi Tarasiewiczowi (e-mail: tarasiewicz.pwel@wp.pl) za pracę pt. „Czy katalizator platynowy jest niezbędny w metodzie wysokotemperaturowego utleniania (HTO) rozpuszczonego węgla organicznego (DOC)?”

Nagrodę im. prof. Haliny Piekarek – Jankowskiej panu mgr. Łukaszowi Janowskiemu (e-mail: ocelj@ug.edu.pl) za pracę pt. „Mapowanie habitatów dennych Laguny Weneckiej na podstawie pomiarów echosondą wielowiązkową”

oraz  nagrodę NADZIEJA OCEANOGRAFII, ufundowaną przez Prorektora ds. Studenckich Uniwersytetu Gdańskiego, pani Karinie Bodziach ( karina.bodziach@wp.pl) za pracę pt. „Narażenie ptaków zimujących w rejonie południowego Bałtyku na pochodne fenolu”

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

PROGRAM XVI Sympozjum Młodych Oceanografów

Edytowano: 27.11.2017 o 12:31