12-13.09.2018
Międzynarodowe sympozjum - 10th Use of Algae for Monitoring Rivers and Comparable Habitats

W dniach 12-13 września 2018 r. na Wydziale Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się międzynarodowe sympozjum "Use of Algae for Monitoring Rivers and Comparable Habitats". Zostało ono objęte patronatem Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu, Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, Marszałka województwa pomorskiego, Prezydenta miasta Gdańska oraz Prezydenta miasta Gdyni.

Nasze sympozjum będzie świetną okazją do wymiany poglądów i zapoznania się z najnowszymi metodami oraz technikami służącymi udoskonalaniu oceny jakości środowiska wodnego. Towarzyszyć mu będą również warsztaty poświęcone taksonomii najważniejszych grup glonów wykorzystywanych w monitoringu wód.

W celu zapoznania się ze szczegółami wydarzenia i rejestracji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej sympozjum: uamrich2018.ug.edu.pl

Studenci, którzy chcą wziąć udział w konferencji, dzięki naszym sponsorom, mogą ubiegać się o całkowite pokrycie kosztów wpisowego.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w tym szczególnym wydarzeniu! Prosimy również o przekazanie naszej informacji wszystkim zainteresowanym tematyką sympozjum.

Z wyrazami szacunku w imieniu komitetu organizacyjnego,

dr Aleksandra Zgrundo, dr Justyna Kobos, dr Filip Pniewski i dr Andrzej Rybak

-------

Dear all,

apologies for cross posting.

We are pleased to announce that the web page with essential information on
the 10th Use of Algae for Monitoring Rivers and Comparable Habitats
symposium which will be held between 12th and 13th September 2018 in

Gdańsk (Poland) is active and can be found at uamrich2018.ug.edu.pl.
The registration and abstract submission for the meeting and the related

workshops has already started.

Traditionally the symposium will provide an opportunity to review and
discuss algae-based monitoring approaches in different countries, as well
as novel approaches, methodologies and techniques.

We are happy to announce that a reduced Student Registration Fee is offered for the symposium and workshop.

Please visit uamrich2018.ug.edu.pl webpage, save the date and tell your
friends and colleagues! We look forward to another successful UAMRICH
symposium! See you all in Poland!

Yours sincerely

On behalf of the local organising committee

Dr Aleksandra Zgrundo, Dr Justyna Kobos, Dr Filip Pniewski and Dr Andrzej Rybak

Edytowano: 10.09.2018 o 12:59